Komentarze

Opis filmu Gra tajemnic online

Autor: gratajemnic | Kategorie:
Tagi: film, gra tajemnic, online, opinie, opis, recenzja
17. stycznia 2015 12:59:00

Scenopis opartej na faktach legendy o Turingu Gra tajemnic online znalazł się na popularnej filmowej "czarnej liście" najwybitniejszych niewyprodukowanych scenariuszy (2011). Słynni twórcy filmów bracia Weinstein zdobyli zezwolenia do wyświetlania filmu gra tajemnic online w za oceanem za oszałamiające osiem milionów USD, pokonując cztery pozostałe ogromne amerykańskie wytwórnie. Początkowo prawa do tekstu przypisane były do Warnera; mówiło się, że kreacją Turinga w filmie Gra Tajemnic online interesował się Leonardo DiCaprio. W rezultacie jednakże prawa wpadły z powrotem do scenarzysty, a ten oddał innej znanej wytwórni. Nigdy bym nie sądził że obraz Gra tajemnic online zdobędzie aż taki sukces.

Tekst filmu Gra tajemnic online napisał Abel Moore, wskazywany na jaśniejącą gwiazdę scenariopisarstwa. Moore ma na koncie bardzo udany obraz "The Sherlockian", opowiadanie o poszukiwaniu zaginionego pamiętnika Arthura Conan Doyle'a. Moore dzięki filmowi Gra tajemnic online pisze od dzieciństwa, chociaż po zakończeniu Columbia University rozważał karierę inżyniera efektów specjalnych i to w tym zawodzie rozpoczął pierwszą robotę.

W USA pracował przy filmie "10 Things I Hate About You", biężącej historii na temat "Poskromienia złośnicy", odnoszącej się do słynnego obrazu kinowego z znanymi aktorami tak jak film Gra tajemnic online. Napisał również w ostatnim czasie scenopis na podstawie opowiadania Erika Larsona "The Devil in the Blue City", stworzenia której licencje wykupił Bruce. tak samo jak w kwestii filmu Gra tajemnic online.

Leon Omenech tak skomentował to po pierwszym wyświetleniu filmu Gra tajemnic online: - Jeśli facet jako młody człowiek nie wie, jakim człowiek jest i w jaki sposób pokazać swoją osobę, jeżeli zamykają się przed nim drogi, jeśli ciągle go prześladują, to fakt ten spycha go na miejsce wrzutka społecznego. O takim czymś mówi recenzowany film Gra tajemnic online i to stanowi najgorszy problem naszego bohatera.
 

Brak komentarzy